Výstupy v médiách

Finreport

Budúcnosť praje digitalizácii finančných služieb. Bez agentov to však nepôjde.

Aktuálna situácia spustila lavínu digitalizácie aj vo finančných službách. Klienti komunikujú viac na diaľku, zmluvy sa uzatvárajú online. Osobný kontakt je však stále dôležitou súčasťou poistenia, a bez neho si budúcnosť nevedia predstaviť ani slovenské finančné domy.

Markíza

Poisťovne splátky neodpustia

Odklad splátok za poistenie poisťovne odmietajú a radia prehodnotiť uzatvorené zmluvy.

Hospodárske noviny

Firmy rastú vďaka kvalitným ľuďom. Dôkazom sú ich reálne príbehy

Takúto osobnú skúsenosť má za sebou aj Štefan Mačák, Managing Director v Prosight Slovensko. S viac ako 120 – členným tímom pôsobia v 12 mestách po celej krajine a starajú sa o viac ako osemtisíc klientov. Pozíciu získal z veľkej časti vďaka zodpovednej práci, kvalitnému zázemiu a prístupu firmy.

Forbes

Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou

Finančná spoločnosť PROSIGHT Slovensko vznikla, pretože jej traja zakladatelia Peter Mačák, Peter Friedmann a Milan Šolc boli sklamaní z fungovania finančného sprostredkovania na Slovensku. Ich zakladateľskou víziou bolo vybudovanie firmy s tímom ľudí, ktorí vrátia profesii finančného sprostredkovateľa vážnosť a ukážu, že sa dá v tejto oblasti pracovať eticky a profesionálne.

Startitup

Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt

Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci. Je to človek, ktorý sa neustále vzdeláva v oblasti osobných financií, ekonomiky, finančnej gramotnosti a má detailnú znalosť aktuálnej ponuky finančných produktov na trhu. Profesionál je schopný analyzovať klientovu potrebu a vybrať optimálne riešenie.

Forbes

Stoja za úspešným podcastom Na rovinu o podnikaní: Slováci majú o vzdelávanie na internete veľký záujem

Úspešnosť firmy sa meria kvalitou tých, ktorí v nej pracujú. Na rast potrebujú priestor a podmienky. O tom, že je dôležité usmerniť svoj potenciál, svedčia aj príbehy ľudí z Prosight Slovensko.