Referencie

 • Dávajú klientovi pocit výnimočnosti a všetky kroky smerujú k tomu, aby boli naplnené jeho potreby.

  K

  Katka  Košice

 • Nikdy netlačia klienta do konkrétneho riešenia, ale ponúkajú viacero možností, vždy vysvetlia všetky pozitíva a negatíva.

  M

  Maroš  Bratislava

 • Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Vysoká odbornosť vo finančnej oblasti podaná normálnou „ľudskou“ rečou.

  M

  Martin  Prešov

 • Skvelý prístup, špičková odbornosť, správna optika na život, cieľavedomý a
  jasný pohľad na kvalitne vykonanú prácu.

  A

  Andrea  Košice

 • Predovšetkým oceňujem aj poskytnutý servis po uzavretí zmlúv, kde to u iných častokrát končí.

  B

  Boris  Košice

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám

  V médiách

  Finreport

  Budúcnosť praje digitalizácii finančných služieb. Bez agentov to však nepôjde.

  Aktuálna situácia spustila lavínu digitalizácie aj vo finančných službách. Klienti komunikujú viac na diaľku, zmluvy sa uzatvárajú online. Osobný kontakt je však stále dôležitou súčasťou poistenia, a bez neho si budúcnosť nevedia predstaviť ani slovenské finančné domy.

  Markíza

  Poisťovne splátky neodpustia

  Odklad splátok za poistenie poisťovne odmietajú a radia prehodnotiť uzatvorené zmluvy.

  Hospodárske noviny

  Firmy rastú vďaka kvalitným ľuďom. Dôkazom sú ich reálne príbehy

  Takúto osobnú skúsenosť má za sebou aj Štefan Mačák, Managing Director v Prosight Slovensko. S viac ako 120 – členným tímom pôsobia v 12 mestách po celej krajine a starajú sa o viac ako osemtisíc klientov. Pozíciu získal z veľkej časti vďaka zodpovednej práci, kvalitnému zázemiu a prístupu firmy.

  Forbes

  Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou

  Finančná spoločnosť PROSIGHT Slovensko vznikla, pretože jej traja zakladatelia Peter Mačák, Peter Friedmann a Milan Šolc boli sklamaní z fungovania finančného sprostredkovania na Slovensku. Ich zakladateľskou víziou bolo vybudovanie firmy s tímom ľudí, ktorí vrátia profesii finančného sprostredkovateľa vážnosť a ukážu, že sa dá v tejto oblasti pracovať eticky a profesionálne.

  Startitup

  Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt

  Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci. Je to človek, ktorý sa neustále vzdeláva v oblasti osobných financií, ekonomiky, finančnej gramotnosti a má detailnú znalosť aktuálnej ponuky finančných produktov na trhu. Profesionál je schopný analyzovať klientovu potrebu a vybrať optimálne riešenie.

  Forbes

  Stoja za úspešným podcastom Na rovinu o podnikaní: Slováci majú o vzdelávanie na internete veľký záujem

  Úspešnosť firmy sa meria kvalitou tých, ktorí v nej pracujú. Na rast potrebujú priestor a podmienky. O tom, že je dôležité usmerniť svoj potenciál, svedčia aj príbehy ľudí z Prosight Slovensko.

  Zobraziť všetko

  Facebook referencie

  Google referencie

  Daniela Krupová
  Daniela Krupová
  21:24 16 Nov 23
  Vysoko pozitívne hodnotím prístup a odbornosť, taktiež rýchle a prompté riešenie situácii. Oceňujem ochotu stretnúť sa aj doma popri dieťati, čo si vyžaduje istú dávku trpezlivosti. Komunikácia a informovanist klienta bola jasná, jednoduchá a zrozumiteľná s uvedením konkrétnych prikladov.Ďakujeme za váš čas. Odporúčam.
  Erik Šoltýs
  Erik Šoltýs
  09:18 14 Nov 23
  Miroslav Feťko
  Miroslav Feťko
  12:01 21 Apr 23
  Vzdy poruke, rychle jednanie a perfektna starostlivost o zakaznika.Velka spokojnost.
  Patrik Prescak
  Patrik Prescak
  07:56 06 Feb 23
  Kvalita a spoľahlivosť na 1.mieste.
  Matej Kratochvíl
  Matej Kratochvíl
  13:45 23 May 22
  Pri spolupráci so Štefanom Mačákom som sa stretol len s maximálnou ľudskosťou, profesionalitou a obrovskými skúsenosťami. Obklopuje sa ľuďmi veľmi podobných kvalít, takže zveriť sa do jeho rúk je určite správna voľba. Vysoko odporúčam! :)
  iveta gabrisova
  iveta gabrisova
  19:11 08 Feb 22
  Z mojej skúsenosti co môžem povedať, tak nám veľmi dobre poradil co sa týka úveru, financií, refinancovania životných poistiek alebo sporenia. Sme spokojný, pretože sa stará a sleduje stav poistenia ako sa to hýbe na to m trhu a ci to je dobre nastavene a vždy nás informoval o novej situácii co sa deje. Ma rýchle jednanie, a co sa týka odbornosti a komunikácie sme veľmi spokojný, pretože o všetko sa postará vybaví, zariadi a o všetkom nás informuje. Za všetko sme mu vďačný ďakujeme.
  Marek Chutniak
  Marek Chutniak
  17:36 08 Feb 22
  Lívia Pavlačková
  Lívia Pavlačková
  13:01 03 Apr 21
  Odkedy som začala spolupracovať s p. Mačákom a celým tímom Prosight, nemám ani najmenšiu obavu o svoje peniaze. Nadmieru profesionálny prístup a ochota aj o polnoci. Naozaj odporúčam :)
  Martin Kivader
  Martin Kivader
  14:18 01 Mar 21
  Radosť spolupracovať. Odbornosť, profesionalita, prístup na tej najvyššej úrovni.
  Katarina Besenyiova
  Katarina Besenyiova
  18:24 27 Oct 20
  Maximálna spokojnosť, komunikácia na vysoko profesionálnej úrovni, ale zároveň zrozumiteľná, jasná a presná. Dávajú klientovi pocit výnimočnosti a všetky kroky smerujú k tomu, aby boli naplnené jeho potreby. Nikdy netlačia klienta do konkrétneho riešenia, ale ponúkajú viacero možností, vždy vysvetlia všetky pozitíva a negatíva. Čo oceňujem asi najviac je osobný prístup, rýchlosť jednania a spôsob následnej komunikácie (trpezlivo odpovedajú na všetky moje otázky). Ďakujem
  Maros Tkac
  Maros Tkac
  17:56 12 Oct 20
  Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Vysoká odbornosť vo finančnej oblasti podaná normálnou "ľudskou" rečou. V prípade riešenia problému koná rýchlo, profesionálne, k spokojnosti klienta. S prácou p. Mačáka sme veľmi spokojní. Určite odporúčam spoluprácu.
  len teres
  len teres
  16:58 12 Oct 20
  Veľmi profesionálny a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť vo všetkým smeroch. Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem.
  Miroslava Gomolčáková
  Miroslava Gomolčáková
  10:43 19 Jun 20
  Veľmi profesionálny no zároveň priateľský prístup. Odbornosť vo finančnej oblasti na vysokej úrovni. Mali sme niekoľko konzultácii, kde mi bolo všetko podrobne vysvetlené. Oceňujem profesionalitu, spoľahlivosť, efektívnu komunikáciu a snahu o nájdenie optimálneho riešenia ušitého na mieru.
  Andrea Belakova
  Andrea Belakova
  22:59 15 Oct 19
  Skvelý prístup, špičková odbornosť, správna optika na život, cieľavedomý ajasný pohľad na kvalitne vykonanú prácu, výborné budovanie tímu, rozvíjanie myšlienok kvality, odbornosti, spokojnosti, starostlivosti a ľudskosti, ktoré v súčasnosti sú už veľmi vzácne.Odporúčam.
  Zobraz Všetky Recenzie
  js_loader

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám